Jēkabpils Veloserviss

Sergeja Mihaļeva piemiņas sacensības “Pavasara velobraukšana” 2023

NOLIKUMS      REZULTĀTI      BILDES    VIDEO

Noskaidroti Sergeja Mihaļeva piemiņas sacensību "Pavasara velobraukšana" uzvarētāji

Otrdien, 30. maijā, jau piekto un noslēdzošo otrdienu pēc kārtas Jēkabpils Mežaparkā notika Sergeja Mihaļeva piemiņas sacensības “Pavasara velobraukšana”.

Sacensības risinājās Mežaparka slēpošanas trasē - pieagušajiem bija jāveic pieci divus kilometrus gari apļi, bet bērniem - viens vai trīs puskilometru gari apļi atkarībā no vecuma grupas. Lai noteiktu kopvērtējuma uzvarētājus, tika vērtēti katra dalībnieka četri labākie posmi.

Savās vecuma grupās sieviešu konkurencē pirmās vietas ieguva: Alda Vulāne, Inga Gedrovica, Dana Sila, Imalda Žurila, Amēlija Briede, Marta Sala,

Savās vecuma grupās vīriešu vidū ātrākie velobraucēji bija: Vitauts Luberts, Jānis Kalniņš, Imants Laizāns, Artis Rubens, Ivars Romancevičs, Kristaps Žemaitis, Edvards Gedrovics, Ervīns Fiļovs, Matīss Minkevičius, Marsels Mucenieks.

Dip-dap disciplīnā plecu pie pleca cīnījās pieci paši jaunākie sacensību dalībnieki un visi kā viens bija uzvarētāju vidū: Rimants Mihaļevs, Arvils Mežeriņš, Edžus Mitenieks, Patriks Lapiņš un Emīlija Kalniņa.

Dalībnieki tika apbalvoti arī arī vairākām īpašiem apbalvojumiem:

Absolūti ātrākie:

sieviešu konkurencē - Dana Sila;

vīriešu konkurencē - Ivars Romancevičs;

meiteņu konkurencē - Amēlija Briede;

puiku konkurencē - Matīss Minkevičus.

Gimeņu vērtējumā:

  1. vieta Gedrovicu ģimenei;
  2. vieta Mihaļevu ģimenei;
  3. vieta Rubeņu ģimenei;
  4. vieta Briežu ģimenei;
  5. vieta Žurilu ģimenei.

Komandu vērtējumā:

  1. vieta "Velo Jēkabpils";
  2. vieta "Viesulas" (Lietuva);
  3. vieta "Riteņvasara" un "Livelo/Zelta Zeme".

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit - www.jvs.lv

Sacensības organizēja "Velo Jēkabpils" un "JVS Veloserviss". Organizatori izsaka pateicību Jēkabpils Sporta centram par sadarbību pasākuma organizēšanā! Paldies sponsoriem - "Drukas Nams", "Sēlijas Alus", "Dona", kafejnīcai "Ceļavējš", "www.bisuprodukti.lv"!

Par Sergeju Mihaļevu

Sergejs Mihaļevs devās mūžībā 2021. gada ieskaņā. Sergeju lielākā daļa pazina kā prasmīgu velomeistaru un lielisku riteņbraucēju. Riteņbraukšana bija viņa sirdslieta visa mūža garumā. Ar šo sporta veidu Sergejs sāka nodarboties bērnībā un jau 16 gadu vecumā izpildīja sporta meistara normatīvus. Vairākus gadus savā pieredzē un iemaņās viņš dalījās ar citiem, strādājot par riteņbraukšanas treneri Salā.

Pēdējos savas dzīves gados Sergejs bija bieži satiekams dažādos sporta pasākumos - viņš bija atsācis aktīvi sportot – nodarbojās ar šosejas un MTB kalnu riteņbraukšanu, slēpoja, peldēja un skrēja savam priekam.

Maijā godināsim Sergeja Mihaļeva piemiņu, otrdienās pulcējoties Jēkabpils Mežaparkā uz velobraukšanas svētkiem!

Riteņbraukšanas entuziasti maijā tiek aicināti piedalīties Sergeja Mihaļeva piemiņas sacensībās “Pavasara velobraukšana”, kas katru otrdienu, plkst. 18.00 risināsies Jēkabpils Mežaparkā. Pasākumu organizē „JVS VELOSERVISS” un „Velo Jēkabpils” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru.

Uzticies mums un saņem .

Jēkabpils veloserviss piedāvā visa veida velosipēdu remontu, apkopi un tirdzniecību. Mūsu meistariem ir daudzu gadu pieredze velosipēdu remontā un sportā. Tā pat JVS Veloserviss organizē velo izbraucienus un sporta pasākumus.

Atrodi meklēto mūsu veikalā!