Jēkabpils Veloserviss

PUSSTUNDAS VELOBRAUKŠANA 2021

Noslēgušies sezona Pusstundas velobraucienam 2021. 15. oktobrī tika sumināti uzvarētāji, saņemot kopvērtējuma kausus un protams netika aizmirsti tie kas piedalījās un nesaņēma nevienu no godalgotajām vietām. Absolūtajā kopvērtējuma vinnēja Ritvars Jakubovskis KZ Rogas vīriešu konkurencē un dāmu konkurencē vinnēja Dana Sila Selonia.

                                      

Nolikums

Reģistrācija

Karte

Rezultāti

Bildes

10.septembrī tika dots starts Pusstundas velobraucienam 2021, kuru organizē „SELONIA VELO” un „JVS VELOSERVISS” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru. Pirmajā kārtā pulcējās 63 sportisti, lai noskaidrotu kur varēs veikt vairāk apļus 30 minūšu laikā, ātrākais kungu ieskaitē bija Kristaps Daugavietis un ātrākā dāmu grupā Dana Sila.
17. septembrī norisināsies jau otrā kārta ierastajā laikā un vietā. Iepriekšējā pieteikšanās tiks slēgta vienu dienu pirms starta.
Tiekamies Mežaparkā takās.

 

 

Uzticies mums un saņem .

Jēkabpils veloserviss piedāvā visa veida velosipēdu remontu, apkopi un tirdzniecību. Mūsu meistariem ir daudzu gadu pieredze velosipēdu remontā un sportā. Tā pat JVS Veloserviss organizē velo izbraucienus un sporta pasākumus.

Atrodi meklēto mūsu veikalā!