Jēkabpils Veloserviss
SHIMANO pedāļi PD-M8120 DEORE XT

SHIMANO pedāļi PD-M8120 DEORE XT

Preces apraksts

APRAKSTS

Sākotnējā MTB grupa turpina savu mantojumu, saglabājot kalnu riteņbraucēju standartu visur. Gandrīz trīs desmitgades Deore XT zīmolu raksturo tā ilgmūžība, uzticamība un veiktspēja, kas ir pārbaudīta uz ceļa. Tā kā kalnu riteņbraukšana kļūst arvien ātrāka un reljefs vēl tehniskāks, M8100 sērijas mērķis ir sniegt braucējam nepieciešamo pārliecības un drošības sajūtu.

 

Sekojot augstākās sērijas pieredzes un tehnoloģiju tālāknodošanas principam, Deore XT ir iekļauti augstākās klases XTR komponentu jauninājumi. Attiecīgi jaunās 12 ātrumu grupu komplekta funkcijas, protams, Micro Spline un Hyperglide+.

 

 

  • Shimano Deore XT PD-M8120 SPD pedālis ir lieliski piemērots Enduro lietošanai un ļauj nemanāmi manevrēt pa nelīdzenu reljefu un šķēršļiem ar impulsu un ritmu. To darot, aizsargā saiti no triecieniem un darbojas kā ceļvedis, lai atvieglotu iekāpšanu. Turklāt pedāļa platākā un tajā pašā laikā garākā saskares virsma no malas līdz malai nodrošina efektīvu jaudas pārnešanu. Tika uzlabota arī ass izturība, kas palielina kopējo PD-M8120 kalpošanas laiku un garantē ilgu braukšanas prieku. Šādi aprīkots braucējs var koncentrēties tikai uz priekšā esošo taku.
€105.00
Pievienot grozam
  • Jautāt par preci

GADĪJUMA PRECES


Uzticies mums un saņem .

Jēkabpils veloserviss piedāvā visa veida velosipēdu remontu, apkopi un tirdzniecību. Mūsu meistariem ir daudzu gadu pieredze velosipēdu remontā un sportā. Tā pat JVS Veloserviss organizē velo izbraucienus un sporta pasākumus.

Atrodi meklēto mūsu veikalā!